Zaznacz stronę

BLIK po II kwartale 2019 roku

transmisja: Twitter

8 sierpnia Dariusz Mazurkiewicz, prezes Polskiego Standardu Płatności podsumował wyniki transakcyjne BLIKA po II kwartale 2019 roku. Kolejny raz transmitowaliśmy konferencję z wykorzystaniem połączenie Twittera i Periscope we współpracy z agencją Clear Communication.

O samych (świetnych) wynikach i przyszłości platformy najlepiej opowie szef PSP (poniżej), my tymczasem – jeszcze niżej – kilka słów odnośnie technologii.

Transmisja na Twittera

Do nadawania na TT wykorzystujemy sparowane konto Periscope. Podobnie jak w przypadku transmisji na inne platformy social media potrzebujemy więc na miejscu – lub w stałym kontakcie – osoby dysponującej dostępem do firmowego profilu Twittera. Do jej zadań należeć będzie: zalogowanie do platformy, pobranie klucza autoryzacyjnego i przesłanie go do realizatora, uruchomienie – i (opcjonalnie) zakończenie transmisji.

Transmisja na Twittera nie wyklucza oczywiście możliwości równoległego nadawania na dowolnie wybrane inne kanały społecznościowe – czy osadzenie playera na firmowej witrynie czy wybranym landing page.

Osoba prowadząca spotkanie, uzbrojona w tablet czy dowolne urządzenie mobilne może w czasie trwania transmisji na bieżąco kontrolować tweety i odpowiadać na pojawiające się pytania. Ma także pełną kontrolę nad prezentacją – samodzielnie przewija slajdy, które wyświetlane są widzom transmisji. 

Chcesz przetestować transmisje na kanały społecznościowe? Odezwij się!

napisz

Strzeleckiego 2/17
02-776 Warszawa

zadzwoń

+48 782 965 588

e-mail

contact@signuversum.net